Restore Cycling Team

Postadres:
Koningshof 16
2641 GV Pijnacker

KvK-nr: 27247951

BTW-nr: 8106.44.435.B.01

Algemeen Bankrekeningnummer:
NL 98 RABO 0354411071
t.n.v. Restore Cycling, Nootdorp

Stuur ons een bericht

Let op: nieuwe inschrijvingen altijd onder vermelding van je naam, geboortedatum, adres, woonplaats, postcode, e-mail, telefoonnummer en IBAN. Vermeld ook bij welke afdeling/categorie je je wilt inschrijven of dat het om een basislidmaatschap gaat. Zonder deze gegevens kan je inschrijving niet in behandeling worden genomen. Zie ook de pagina “Lid worden”.

Contactformulier
Bezig met versturen

Bestuur & kader

Voorzitter:
Vacant
voorzitter@restorecycling.nl

Penningmeester:
Charles Aangenendt
06-44584871
penningmeester@restorecycling.nl

Secretaris:
Anke Oosterman

secretaris@restorecycling.nl

Algemeen:
Marc den Hoed
0653196394
marc@restore.nl

Trainingsaccommodatie:
Sportcentrum De Viergang
Sportlaan 1b
2641 AZ Pijnacker
015-3615444
www.viergang.nl

Nieuwelingen / Junioren
Ploegleider/Trainer:

Nico Alberts

0651647094

Max Mesman

0641003280

max.98@live.nl

Amateurs:
Ploegleider:
Eef Franke
06-23859001
eeffranke@casema.nl

Vrouwen / meisjes:
Manager:
Mirjam van Dijk
06-51534408
mirjam@restorecycling.nl

Ploegleider:
Johan Mulder
06-29024923
microjo067@gmail.com

Fotografie

De foto’s op deze website zijn gemaakt door (tenzij anders vermeld):
Koost ’t Hart / Ben Oudshoorn / Paul Barnhoorn